Opublikowany: wt, Sty 30th, 2018

Gwiazda Slovana w Zagłębiu?

Trzydziestojednoletni napastnik Jakub Mares ze Slovana Bratysława znalazł się na celowniku KGHM Zagłębia Lubin, który w związku z odejściem Jakuba Świerczoka usilnie poszukuje napastnika. Taką informację podał na Twitterze jeden z najbardziej rozeznanych użytkowników – Janekx89.

Statystyki Maresa z całą pewnością mogą robić wrażenie. Tylko jesienią napastnik Slovana zdobył szesnaście bramek. Dwanaście w lidze, trzy w eliminacjach Ligi Europejskiej i jedną w krajowym pucharze. Czech na boisku pojawił się w aż dwudziestu pięciu meczach przebywając na boisku blisko dwa tysiące minut. To oznacza, że zdobywał bramkę średnio co 123 minuty.

W poprzednim sezonie Jakub Mares jeszcze w barwach MFK Ruzomberok zagrał w trzydziestu czterech meczach, w których zdobył piętnaście bramek. Według portalu Transfermarket.pl napastnik warty jest 600 tysięcy euro.

https://twitter.com/janekx89/status/958449044019392513

fot. www.skslovan.com

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..