Opublikowany: śr, Gru 5th, 2018

Grzyb zakończyła reprezentacyjną karierę

Reprezentacja Polski przegrała po emocjonującej końcówce ze Szwecją i zakończyła swój udział w Mistrzostwach Europu. Najlepszą zawodniczką spotkania była Kinga Grzyb. Dla skrzydłowej Metraco Zagłębia Lubin był to ostatni mecz dla reprezentacji Polski.

– Wolałbym nie dostać nagrody MVP, ale zejść z boiska z wygraną, tym bardziej, że było to moje ostatnie spotkanie w reprezentacji Polski. Nie umiem powiedzieć na gorąco, dlaczego nasza postawa w pierwszej połowie tak wyglądała. Przecież do tej pory we Francji to po przerwie grałyśmy źle. W szatni rozmawiałyśmy szczerze o tym, że jeśli chcemy tu zostać, musimy wygrać – mówiła po spotkaniu skrzydłowa reprezentacji Polski i Metraco Zagłębia Lubin.

Kinga Grzyb w reprezentacji zadebiutowała w 2001 roku w spotkaniu z Jugosławią. Skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin zagrała łącznie w 256 w meczach i zdobyła dla reprezentacji Polski 697 bramek. Reprezentacyjną karierę Kinga Grzyb kończy jako ikona i jedna z najlepszych zawodniczek na swojej pozycji.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..