Opublikowany: czw, Cze 21st, 2018

Groźny wypadek między Lubinem a Ścinawą. Droga zablokowana (FOTO)

Uwaga kierowcy, droga Lubin – Ścinawa jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Za Siedlcami doszło do wypadku, w wyniku którego dwie osoby trafiły do szpitala, w tym młoda kobieta w ciąży.

Czołowe zderzenie dwóch aut: forda k i volkswagena. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej, policjanci i pogotowie ratunkowe. Droga jest nieprzejezdna w obu kierunkach.

Forda ka trzeba było rozcinać, by uwolnić z niego kobietę, która nim kierowała. 25-latka w czwartym miesiącu ciąży została zabrana przez helikopter służb medycznych. Młoda kobieta jest mieszkanką gminy Lubin. W wypadku ucierpiał też 49-letni mężczyzna, kierowca volkswagena. Mężczyzna z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do lubińskiego szpitala na ul. Bema. 49-latek jest mieszkańcem Sulęcina.

Na miejscu pracuje policja, która ustala przyczyny wypadku. Do wypadku doszło na prostej drodze, na odcinku za Siedlcami, przed Ścinawą. Jak usłyszeliśmy od świadków wypadku mogło dojść do wyprzedzania.

.

Fot. AJ

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..