Opublikowany: śr, Lut 27th, 2019

Groźna kolizja na S3 (FOTO, WIDEO)

Włączanie się w drogę ekspresową może być niebezpieczne. Przekonała się o tym kierująca audi, która na węźle Jawor-Północ doprowadziła do kolizji. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 8. Kierująca audi jaworzanka wjeżdżała na drogę S3, jadąc za autem ciężarowym w kierunku Legnicy. Jeszcze na pasie służącym do włączania się do ruchu chciała wyprzedzić TIR-a, zajeżdżając drogę rozpędzonej škodzie. Kierujący octavią mieszkaniec Świdnicy nie miał szans na ominięcie audi – próbował hamować, lecz doszło do zderzenia.

Czy kierująca audi nie spojrzała w lusterko wsteczne, czy oślepiło ją poranne słońce? Policja ustala szczegółowe przyczyny tego zdarzenia, a na razie za brak ostrożności podczas tego manewru kobieta zostanie ukarana mandatem. Otrzyma go po wyjściu z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy, gdzie ratownicy przewieźli ją na na specjalistyczne badania.

Kierowcy škody nic poważnego się nie stało. Policjanci ustalili, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Zdarzenie zabezpieczały zastępy jaworskiej straży pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Małuszowie.

 

Fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Podziel się
Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Tomek pisze:

    Ja znam przyczynę. Kierująca audi jest idiotką i powinno być jej bezterminowo odebrane prawo jazdy.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..