Opublikowany: sob, Wrz 22nd, 2018

Gospodynie zapraszają na patriotyczny rajd

Koło Gospodyń Wiejskich z Tyńczyka Legnickiego organizuje pierwszy rajd rowerowy upamiętniający wydarzenia z 1918 r. Impreza będzie okazją do demonstracji patriotyzmu i umiłowania wolności, ma jednak również promować zdrowy styl życia czy walory krajoznawcze gminy Krotoszyce.

30 września uczestnicy rajdu spotkają się w pobliżu pałacu w Tyńczyku Legnickim, którego trasę wyznaczono przez gminę Krotoszyce, ale i Męcinkę. Kozice, Prostynia, Dunino, Krajów, Krotoszyce, Słup i Warmątowice Sienkiewiczowskie – te wsie odwiedzą uczestnicy patriotycznej imprezy. Na trasie będą mieli okazję przyjrzeć się takim atrakcjom turystycznym jak pałac w Tyńczyku i Warmątowicach, muzeum bitwy nad Kaczawą oraz winnica. Organizatorzy spodziewają się ok. 200 gości, także spoza gminy Krotoszyce.

Chętni mogą stawić się 30 września pod pałacem już o godz. 11. Szczegółowe informacje znajdą na stronie rajdKrotoszyce.pl, a także na portalu Facebook.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..