Opublikowany: nie, Lis 25th, 2018

Górnik z wizytą w Jedrzychowie (FOTO)

Piłkarze KGHM ZANAM Górnik Polkowice odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowie. W ramach promocji Gminy Polkowice zawodnicy przeprowadzili z uczniami zajęcia sprawnościowe.

W sumie z piłkarzami Górnika Polkowice spotkała się prawie setka uczniów z podstawówki. Do Jędrzychowa przyjechali zawodnicy I zespołu: Dawid Świdwa, Filip Baranowski i Kacper Zdobylak. Nie zabrakło również naszej maskotki- Krecika, w którego postać wcielił się mistrz świata w nordic walking Bogdan Grygorowicz oraz organizatora wyjazdu – Katarzyny Lewińskiej.

Piłkarze przygotowali dla uczniów zajęcia sprawnościowe. Zabawa pełna radości i uśmiechu trwała blisko 2 godziny. Na zakończenie dzieci otrzymały od piłkarzy upominki rzeczowe w postaci książeczek, kredek i kolorowanek oraz drobne gadżety klubowe ufundowane przez Gminę Polkowice. Dawid Świdwa wręczył dyrekcji szkoły fotografię kadry Górnika Polkowice z autografami piłkarzy, piłkę oraz klubowy proporczyk. Dzieci w podziękowaniu za wspaniałą zabawę wręczyły zawodnikom własnoręcznie wykonane laurki.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..