Górnicy przetestowali Algierczyków (FOTO)

Piłkarze Górnika Polkowice zmierzyli się w meczu kontrolnym z algierskim Le Doyen Mouloudia Club d’Alger. Pojedynek zakończył się wygraną gości 2:1.

Sparing z szóstą drużyną algierskiej Dywizja 1 był okazją do utrzymania rytmu meczowego dla zawodników, którzy w sobotę nie wystąpili w meczu z Błękitnymi Stargard. Po raz kolejny dobrze zaprezentował się Michał Bednarski, który w 16 min. trafił do bramki rywali.

Goście z Afryki wykorzystali brak koncentracji zielono-czarnych po zdobyciu gola i jeszcze w tej samej minucie doprowadzili do remisu. Pierwsza połowa zakończył się prowadzeniem drużyny z Algierii 2:1. Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki rywala i mecz zakończył się wygraną Le Doyen Mouloudia Club d’Alger.