Gmina Polkowice ma nową stronę internetową

Nowa strona internetowa Gminy Polkowice będzie nowoczesna pod względem bezpieczeństwa, atrakcyjna graficznie i łatwa w obsłudze przez osoby z niepełnosprawnościami. Jedną z nowości będzie wyszukiwarka usług elektronicznych. A jedyne, co się nie zmieni to adres: www.polkowice.eu.

Projekt nowej strony internetowej Gminy Polkowice został przedstawiony dziś podczas konferencji prasowej.

– Wcześniej, za pośrednictwem ankiety zapytaliśmy mieszkańców, czego oczekują – mówił Łukasz Puźniecki, burmistrz gminy. – Z tych badań wynikało, że najczęściej mieszkańcy szukają informacji, między innymi, o komunikacji. Strona posiada cztery wersje językowe, w tym wersję w języku ukraińskim. I będzie się zmieniała w miarę potrzeb użytkowników. To jest płaszczyzna do dialogu.

Na nowej stronie będą, oczywiście, aktualności gminne, ale także m.in. galerie zdjęć, relacje na żywo oraz informacje o awariach i utrudnieniach. Można też będzie zajrzeć do kalendarza burmistrza, sprawdzić jakość powietrza czy zgłosić uwagi dotyczące przestrzeni publicznej.

Przenoszenie nowej strony ma się rozpocząć o godz. 15. Po przerwie technicznej można będzie zajrzeć na nową polkowicką stronę.

Fot. UG Polkowice  

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..