Głowa państwa odwiedzi Złotoryję!

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie z krótką wizytą do Złotoryi. Termin wizyty nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale w grę wchodzi już druga połowa listopada.

O planowanym przyjeździe głowy państwa poinformował nas Krzysztof Mróz, senator okręgu legnicko-jeleniogórskiego, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość. On też był inicjatorem wizyty, która przygotowywana jest we współpracy ze złotoryjskim Ratuszem.

Wiadomo, że wizyta nie będzie długa. Prezydent nie przyjeżdża bowiem w związku z jakimś specjalnym wydarzeniem. Biorąc pod uwagę listopadowy kalendarz głowy państwa, Andrzej Duda może odwiedzić złotoryjan między 15 a 18 albo 22 a 25 listopada.

Według posiadanych przez nas informacji burmistrz miasta Robert Pawłowski spotyka się dziś z przedstawicielami Biura Ochrony Rządu, a szczegóły wizyty mają być znane dziś po południu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..