Głogowianin ukradł perfumy w Polkowicach (WIDEO)

Wartość skradzionych perfum to ponad 500 złotych. Złodzieja ustalili i zatrzymali polkowiccy kryminalni. Okazał się nim młody mieszkaniec Głogowa. Od razu trafi do zakładu karnego, ale z innego powodu.

W zeszłym tygodniu do polkowickiej komendy policji wpłynęło zgłoszenie o kradzieży perfum z jednej z drogerii na terenie miasta.

– Mężczyzna wykorzystując dogodny moment do kradzieży, postanowił nie płacić za perfumy o wartości ponad 500 złotych i zabrał je ze sklepowej półki – informuje st. sierż. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach.

Funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawcy i zatrzymali 26-letniego mieszkańca Głogowa. Przeszukali też mieszkanie, w którym przebywał mężczyzna i odnaleźli część skradzionych perfum, które zostały już zwrócone właścicielowi.

Głogowianin usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia. Mężczyzna już teraz trafi do zakładu karnego, ponieważ był poszukiwany. Miał odbyć karę 2 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa.

Zobacz także: 

Fot. KPP Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..