Opublikowany: śr, Sie 8th, 2018

Galeria Piastów spełnia marzenia!

Od 7 sierpnia, aż do 30 września Galeria Piastów w Legnicy ma zamiar zwracać pieniądze za zakupy wybranym spośród zgłoszeń klientom! Jakie są zasady tej zabawy?

To bardzo proste! Wystarczy dokonać zakupów w dowolnym sklepie znajdującym się w ofercie Galerii Piastów, zachować paragon, zrobić zdjęcie razem z zakupami i opublikować je na stronie Galerii Piastów na Facebooku wraz z podpisem #galeriapiastow i #spełniamarzenia, oraz zabawnym komentarzem.

Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek wytypowane zostanie jedno – zdaniem komisji najzabawniejsze, albo najciekawsze – zdjęcie, którego autor dostanie zwrot za zakupy dokonane na jednym paragonie. Zwrot dokonany będzie w formie bonów gotówkowych do wybranych sklepów.

W tej zabawie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Planujecie zakup telewizora? A może walizki na podróż? Butów? Zestawu ubrań na lato w ulubionym sklepie? Zabawek?

To wy decydujecie!

Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.galeriapiastow.pl.

UWAGA! W akcji nie może brać udział żaden z pracowników Galerii Piastów, pracowników firm partnerskich, albo powiązanych, ani członkowie ich rodzin.”

Podziel się
Tagi

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..