Opublikowany: wt, Lis 28th, 2017

Gala Sportów Walki w Polkowicach

Po raz piąty, 2 grudnia, odbędzie się w Polkowicach Zawodowa Gala Sportów Walki Extreme Energy Time. W ringu zaprezentują się utytułowani zawodnicy nie tylko z naszego kraju. 

Tegoroczne zawody zostaną przeprowadzone w formule k-1. Do Polkowic przyjadą m.in. Dominik Zadora, czterokrotny mistrz Polski Muay Thai, zdobywca Pucharu Świata WKF, zawodowy mistrz Europy, Yuriy Bybochkin, znany głównie z występów w MMA i Jarosław Zawodni, doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie ponad 100 stoczonych walk.

Podczas gali barwy Polkowic reprezentować będą Kacper Muszyński, Fabio Di Lalla, Mariusz Skupin i Patryk Kłak.

– Kibice zobaczą atrakcyjne walki, w których o zwycięstwo powalczą jedni z najlepszych zawodników w kraju i w Europie – zapowiada Bartosz Muszyński, trener polkowickiej Armii. – Serdecznie zapraszamy na galę wszystkich mieszkańców Polkowic i regionu Zagłębia Miedziowego – dodaje.

Impreza odbędzie się 2 grudnia w hali sportowej przy SP 2 przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach. Początek o godz. 19. Bilety są w cenie od 50 zł. Wejściówki do nabycia w sieci siłowni FIT Arena, Klubie Armia Polkowice oraz portalu internetowym www.ebilet.pl.

Patronat nad imprezą objął Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic.

Źródło: UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..