FlixBus rusza z promocją

FlixBus – niemiecka spółka, która przejęła Polskiego Busa – ogłasza pierwszą promocyjną pulę biletów na przejazdy swoimi autokarami. W atrakcyjnej cenie można pojechać z Wrocławia m.in. do Łodzi, Krakowa, Berlina, Budapesztu oraz Pragi. Nadal dostępne są też połączenia z naszego regionu.

FlixBus to firma, która pod koniec lutego przejęła Polskiego Busa. Od 27 lutego bilety na połączenia, które dotąd dostępne były na stronie Polskiego Busa, można zarezerwować na stronie FlixBus.pl. Trasy obsługiwane wcześniej przez Polskiego Busa, biegnące przez nasz region, zostały zachowane.

Przewoźnik chwali się rozbudowaną europejską siatką połączeń oraz udogodnieniami dla pasażerów, takimi jak przyspieszona odprawa dzięki biletom w postaci QR kodu skanowanego przez kierowcę oraz aplikacja mobilna z dotychczasową siatką Polskiego Busa i narzędziem „Twój przystanek”, które ułatwia zlokalizowanie przystanku autobusowego.

Bilety kupione wcześniej na stronie Polskiego Busa zachowują ważność. Do wejścia letniego rozkładu FlixBusa, podczas odprawy obowiązuje lista papierowa oraz bilety w postaci QR kodu – na telefonie lub wydrukowanym bilecie. Pierwszeństwo wejścia na pokład mają pasażerowie z wykupioną rezerwacją miejsca na Polskim Busie. Opcja rezerwacji miejsc we FlixBusie na ten moment nie jest dostępna, ale jest już testowana na 12 liniach w Europie i będzie wprowadzona jeszcze w tym roku również w Polsce.

źródło: TuWrocław.com; fot. materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..