Opublikowany: nie, Lis 4th, 2018

Fiat na drzewie (FOTO, WIDEO)

Kilka minut przed godz. 17.00 na asfaltowej drodze śródpolnej Stanisławów – Kondratów, osobowy fiat wypadł z trasy i uderzył prosto w drzewo. Jedna osoba została hospitalizowana.

Kierujący fiatem nie zapanował nad pojazdem na łuku drogi. Próbował hamować lecz zatrzymał się na drzewie. W wyniku uderzenia obrażeń doznała pasażerka, która skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Wezwano służby ratownicze oraz medyków. Po udzieleniu pierwszej pomocy poszkodowaną przewieziono do Jaworskiego Centrum Medycznego.

Na miejscu pracowały służby ratownicze: OSP Pomocne, OSP Męcinka oraz JRG PSP Jawor. Obecni byli też funkcjonariusze, którzy sprawdzili trzeźwość kierującego.

Strażacy i policjanci apelują o ostrożną jazdę. Na drodze wojewódzkiej nr 365 już za Chełmcem w kierunku Świerzawy jest bardzo ograniczona widoczność ze względu na mgłę.

Materiał zdjęciowy:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalnej:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..