Opublikowany: pon, Maj 14th, 2018

Festiwal hitów na lotnisku

Jak zapewniają organizatorzy – to będzie najlepszy festiwal muzyki lat 90. w Polsce. 26 maja odbędzie się druga edycja Cuprum Hits Festiwal. Tym razem jednak nie na lubińskim stadionie, ale na… lotnisku.

Ten festiwal to powrót do szalonych lat 90., gdzie na imprezach królowały takie składy jak, Loona, Fun Factory czy Papa D. Teraz właśnie ci artyści pojawią się na scenie, która zostanie ustawiona na lubińskim lotnisku. Wystąpią także Real McCoy, Nana, Rednex, Dj Dune oraz Captain Jack. Rezydentami festiwalu będą dj Fąfer& Johny Ki. – Przekrój muzyczny jest szeroki, więc sądzimy, że trafi w najbardziej wyrafinowane gusta uczestników. Jedno jest pewne: przy tych hitach nie sposób stać spokojnie – zapewnia Agnieszka Kisała, kierownik do spraw organizacji imprez w Events factory, które jest organizatorem imprezy.

Impreza początkowo miała odbyć się na stadionie Zagłębia Lubin, jednak z przyczyn niezależnych od organizatora, została przeniesiona na położony nieopodal teren Aeroklubu Zagłebia Miedziowego. – Cuprum Hits Festival nabierze jeszcze bardziej festiwalowego charakteru. Do dyspozycji jest ogromny teren lubińskiego lotniska, dlatego też zostanie stworzony duży parking dla osób zmotoryzowanych – dodaje Kisała.

W związku ze zmianą lokalizacji organizatorzy przypominają, że ważność zachowują kupione wcześniej bilety, na których jako miejsce festiwalu wskazany był stadion.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na Facebooku oraz na stronie festiwalu.

Partnerzy sprzedaży biletów: Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Abilet, Kupbilet, Biletyna, Empik, Saturn, Media Markt , punkty STS, hala RCS.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..