Opublikowany: pon, Sty 8th, 2018

Ferie zimowe w Złotoryi

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji przygotował już bogatą ofertę zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe.

W tym roku ferie zimowe w naszym województwie rozpoczynają się 15 stycznia, czyli już od przyszłego poniedziałku. Tego dnia na sali baletowej ośrodka kultury w Złotoryi chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach tańca dawnego. Podobne zajęcia odbędą się również we wtorek i środę pierwszego tygodnia przerwy od szkoły, a także w poniedziałek i wtorek drugiego tygodnia. Dla młodych amatorów pływania i wodnych zabaw w obydwa piątki przewidziane są wyjazdy na basen „Orka” do Bolesławca. Jest to jedyny punkt w programie, za który należy zapłacić. Opłatę w wysokości 20 zł należy wnosić w sekretariacie ZOKiR-u przy pl. Reymonta 5.

W ofercie nie zabrakło również innych propozycji sportowych (tenis stołowy) i artystycznych. W każdy dzień coś ciekawego znajdą dla siebie miłośnicy śpiewania, teatru, kina czy zajęć plastycznych. Szczegółowy program tegorocznych ferii zimowych widoczny jest na załączonym plakacie.

Fot. zokir.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..