Opublikowany: pt, Sty 12th, 2018

Emocje gwarantowane!

W pierwszym meczu na własnym parkiecie w 2018 roku Metraco Zagłębie Lubin podejmować będzie Energę AZS Koszalin. Spotkanie odbędzie się w ramach 13. kolejki PGNiG Superligi Kobiet w sobotę o godzinie 18:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Dla miedziowych będzie to drugie spotkanie o punkty w nowym roku, pierwsze odbyło się na wyjeździe w dalekiej Kościerzynie. Mecz 13. kolejki zapowiada się dużo ciekawiej, gdyż zarówno Metraco Zagłębie Lubin, jak i Energa AZS Koszalin zapowiadają walkę o najwyższe cele. Jak na razie na lepszej drodze ku temu jest ekipa z Lubina, wraz z Perłą Lublin jest głównym kandydatem do złota.

Metraco Zagłębie Lubin plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli PGNiG Superligi Kobiet ze stratą tylko jednego punktu do Perły Lublin. Miedziowe mają na swoim koncie 32 „oczka”, sobotni rywal Zagłębia o dziesięć mniej.

AZS Energa Koszalin punktowała w ostatnich meczach, ale nie zaznała smaku zwycięstwa. W spotkaniach z Pogonią Szczecin i Startem Elbląg decydowały rzuty karne. Wcześniej koszalinianki przegrały jeszcze z Perłą Lublin, a w międzyczasie pokonały na wyjeździe UKS PCM Kościerzyna.

Bilety:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/927

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..