Opublikowany: śr, Maj 15th, 2019

Ekipa programu “Nasz nowy dom” wyremontowała mieszkanie złotoryjance

Cztery dni wystarczyły ekipie programu telewizyjnego “Nasz nowy dom”, żeby przeprowadzić gruntowny remont jednego z mieszkań na terenie Złotoryi. Z pomocy skorzystała matka wychowującej dwóch synów. 

“Nasz nowy dom” to program telewizyjny typu reality show emitowany od ponad pięciu lat na antenie Telewizji Polsat. Prowadzi go znana polska dziennikarka Katarzyna Dowbor. Tym razem ekipa budowlana odwiedziła stolicę polskiego złota, aby wyremontować mieszkanie samotnej matki  wychowującej dwóch synów, z których jeden porusza się na wózku inwalidzkim. – Mieszkanie było malutkie, a tej mamie jest bardzo ciężko. Na szczęście jest to kobieta niesamowita, z energią i ogromną chęcią robienia czegoś dla swojej rodziny. Teraz to mieszkanie jest piękne. Jestem zachwycona z tego jak to wszystko wyszło – mówi Katarzyna Dowbor.

Ekipa projektantów i budowlańców miała zaledwie 4 dni na dokonanie gruntownego remontu. O jego efektach przekonamy się dopiero za kilka miesięcy. Niestety dziennikarze nie mieli wstępu z aparatem do wyremontowanego mieszkania. Emisja programu odbędzie się we wrześniu.

Fot. zlotoryjska.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..