Opublikowany: nie, Kwi 15th, 2018

Dziś premiera „Kulinarnych Wymiataczy II”

Fot. Pixabay

Ubiegłoroczna edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno amatorów gotowania, jak i widzów TV Regionalna.pl. Dlatego z pewnością ucieszy ich informacja, że już dziś na antenie stacji będzie można obejrzeć premierowy odcinek drugiej edycji kulinarnego programu „Kulinarni Wymiatacze”.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego kucharza amatora Zagłębia Miedziowego. Inicjatorem projektu jest spółka Lubinpex, a patronem medialnym TV Regionalna.pl, która – tak jak w ubiegłym roku – będzie emitować na antenie zmagania kucharzy.

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć już dziś o godzinie 20.00. Będzie to pierwszy z czterech odcinków „Kulinarnych Wymiataczy II”. Spośród 12 uczestników programu, do finału zostaną wybrane cztery osoby. Te będą walczyć o tytuł zwycięzcy podczas finału, który zaplanowano na 19 maja na lubińskich błoniach. Będzie on transmitowany na żywo w TV Regionalna.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..