Opublikowany: czw, Gru 14th, 2017

Dzieci opanują tor

W dniach 16-17 grudnia na torze Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim – ” I TY ZOSTANIESZ MISTRZEM”. Początek zmagań każdego dnia o godzinie 10.00.

Na torze do jazdy szybkiej zobaczymy młodych adeptów w wieku 11-15. W zawodach uczestniczą najlepsi młodzi panczeniści z całej Polski. Zawody odbywać się będą w godzinach 10:00 – 14:00.

– Celem zawodów jest aktywizacja klubów do organizowania naborów i selekcji, umożliwienie dzieciom udziału w startach z rówieśnikami – mówi Marian Węgrzynowski, prezes MKS Cuprum Lubin.

Najmłodsi adepci łyżwiarstwa rywalizować będą na dystansach 250 m, 500 m oraz biegach sztafetowych i drużynowych 4 x 250m i 4 x 500m.

Organizatorami zawodów są Międzyszkolny Klub Sportowy “Cuprum” Lubin, Zespół Szkół Sportowych oraz Regionalne Centrum Sportowe. Współorganizator to Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..