Opublikowany: pon, Lut 12th, 2018

Dwa mecze Odry-Total Ścinawa na żywo w TV!

Dwa kwietniowe mecze Odry-Total Ścinawa w Sport-Track IV lidze zobaczyć będzie można na żywo w TVRegionalna.pl. Wszystko, dzięki nawiązanej współpracy w 2017 roku. Kibice będą mogli zobaczyć rywalizację podopiecznych Tomasza Wołocha ze Stalą Chocianów i Karkonoszami Jelenia Góra.

Dla regionalnej telewizji to nie jest pierwsza styczność z futbolowymi rozgrywkami w najniższych klasach rozgrywkowych. Od października 2015 roku w każdy wtorek na antenie pojawiają się Radosław Salamon i Adam Michalik, którzy prowadzą program „Piłkarskie Niższe Ligi”.

– Możliwość transmisji meczów ze Ścinawy to szansa na jeszcze większą promocję regionalnych rozgrywek. Pamiętajmy, że na tym poziomie w piłkę grają amatorzy, którzy łączą to z pracą zawodową. Robią to dla przyjemności i w każdym meczu widać, że zostawiają na boisku całe swoje serce. – mówi Radosław Salamon, współtwórca programu „Piłkarskie Niższe Ligi”.

To właśnie twórcy programu emitowanego w TVRegionalna.pl będą komentatorami meczów Odry-Total Ścinawa z Karkonoszami Jelenia Góra i Stalą Chocianów. Swoją pomoc w roli eksperta zaproponował już także prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej – Andrzej Padewski.

– Do meczu ze Stalą Chocianów, który odbędzie się 15 kwietnia mamy jeszcze trochę czasu na to, by odpowiednio się przygotować. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że zajmujemy się tym tematem od dłuższego czasu, dlatego nie mamy żadnych obaw. Jesteśmy już także po rozmowach z zainteresowanymi klubami i wiemy, że możemy na nich liczyć. – dodaje Adam Michalik.

Wcześniej w TVRegionalna.pl zobaczyć mogliśmy już m.in. mecz sparingowy KGHM Zagłębia Lubin z Cracovią Kraków, dwukrotnie fazę pucharową turnieju Piłkarskie Niższe Ligi oraz turniej eliminacyjny UEFA Regions Cup. Ponadto regionalna telewizja pokazywała m.in. mecze piłki ręcznej, siatkówki, rugby i badmintona.

Program TV Regionalna.pl emitowany jest w ramach bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej na terenie powiatów: lubińskiego, legnickiego, głogowskiego, polkowickiego, złotoryjskiego, jaworskiego oraz miasta Legnica a także w sieciach kablowych VECTRA (kanał 830) i NETIA (kanał 274) w całej Polsce oraz AVIOS w ponad 80 miastach,  TELE-AVANS w Chocianowie, CATV w Złotoryi. TVRegionalna.pl równolegle można oglądać w internecie na stronie www.tvregionalna.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..