Opublikowany: czw, Maj 16th, 2019

Z dużą prędkością uderzył w bariery na autostradzie A4

Nadmierna prędkość była pośrednią przyczyną popołudniowej kolizji, do której doszło na autostradzie A4. Ruch na odcinku drogi pomiędzy węzłem Wądroże Wielkie a węzłem Budziszów przez kilkadziesiąt minut był wstrzymany.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.25 na 108. kilometrze A4 w kierunku Wrocławia. – Kierowca osobowej toyoty prawdopodobnie nie dostosował prędkości do  panujących warunków, w wyniku czego prowadzony przez niego pojazd wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Autem podróżowała także kobieta. Na szczęście żadnej z tych osób nic się nie stało – informuje komisarz Łukasz Kubiś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Kierowca toyoty został ukarany mandatem. Na czas działań służb ratunkowych odcinek autostrady w pobliżu którego miała miejsce kolizja, był zablokowany. Obecnie ruch na A4 odbywa się już bez utrudnień.

Fot. ilustracyjne

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..