Opublikowany: wt, Kwi 23rd, 2019

Trzy osoby zatrzymane na gorącym uczynku

Okres Świąt Wielkanocnych to czas intensywnej pracy złotoryjskich policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców i podróżujących. Od piątku do poniedziałku na drogach nie odnotowano żadnego wypadku natomiast doszło do kilku niegroźnych kolizji. Funkcjonariusze podjęli łącznie 82 interwencje, w tym m.in. zatrzymali  dwóch kierowców będących pod działaniem alkoholu oraz zatrzymali trzy osoby na „gorącym uczynku”.

Policyjne działania „Wielkanoc 2019” rozpoczęły się już piątek 19 kwietnia i trwały do późnych poniedziałkowych godzin wieczornych.

– Złotoryjscy policjanci podejmowali szereg czynności w tym okresie, które miały na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno mieszkańcom powiatu, jak podróżnym. Podsumowując ten czas można stwierdzić, że był on dosyć spokojny. Mimo wzmożonego ruchu na drogach powiatu złotoryjskiego doszło do zaledwie kilku zdarzeń. Szczęśliwie, były to tylko i wyłącznie niegroźne kolizje drogowe, powodujące straty materialne ale nie skutkujące obrażeniami uczestników – informuje starszy sierżant Dominika kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Podczas działań policjanci zwracali szczególna uwagę na stan trzeźwości kierujących, respektowanie przepisów ruchu drogowego, a także stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości. W tym czasie zatrzymano dwóch kierowców, będących pod wpływem alkoholu.

– Łącznie złotoryjscy funkcjonariusze przeprowadzili na terenie powiatu złotoryjskiego 82 różnego rodzaju interwencje, zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa trzy osoby i tyle samo zatrzymano osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości – dodaje rzeczniczka.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..