Opublikowany: nie, Sty 7th, 2018

Doświadczenie procentuje. Czy Iskra zagrozi liderom?

Wiele wskazuje na to, że to rezerwy Iskry Kochlice mogą w rundzie jesiennej grupy III legnickiej B-klasy rozdawać karty w walce o awansu. Z całą pewnością zaplecze klubu z klasy okręgowej to zespół, z którym w swoich meczach musi się liczyć zarówno Orlik Okmiany jak i Lubiatowianka Lubiatów.

Rundę jesienną Iskra zakończyła na wysokim trzecim miejscu w tabeli, jednak ze znaczną stratą do liderującej dwójki. Kochliczanie zanotowali sześć zwycięstw i cztery porażki. Minimalne przegrane z Huraganem Nową Wsią Złotoryjską (6:8) i Kryształem Chocianowiec (0:2) a także wysokie z czołową dwójką, czyli Orlikiem Okmiany (9:2) i Lubiatowianką (6:2). To jednak właśnie Iskry najbardziej mogą się obawiać liderzy. Wszystko dlatego, że w barwach drugiego zespołu mogą występować zawodnicy z „jedynki” a przy opcji, że w danej kolejce Iskra w klasie okręgowej zagra w sobotę to niewykluczone, że rezerwy zostaną wzmocnione.

Rezerwy w barwach których już jesienią szalał wciąż grający tam pierwsze skrzypce Stanisław Kwiatkowski, który już siedmiokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. Co więcej Iskra w rezerwach ma wielu doświadczonych trenerów, którzy chętnie wychodzą na B-klasowe boiska. Poza wspomnianym Stanisławem Kwiatkowskim są także pracujący w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Bartosz Kwiatkowski i Krzysztof Ciuksa. Do tego dodając innych trenerów, czyli Marcina Nyklewicza i Damiana Pieńko mamy do czynienia do naprawdę doświadczonym zespołem, który może zagrozić każdej drużynie w lidze.

Podsumowanie grupy III legnickiej B-klasy w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 można zobaczyć w programie „Piłkarskie Niższe Ligi”, w którym gościem był prezes Lubiatowianki Lubiatów – Rafał Karwacki.

 

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..