Opublikowany: wt, Sie 28th, 2018

Diler z Chojnowa w rękach policji

Chojnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Okazało się, że 27-latek nie tylko przewoził nielegalne używki, ale też przechowywał je w swoim mieszkaniu. W sumie funkcjonariusze przejęli w sumie 100 handlowych porcji narkotyków.

Policjanci prowadzili śledztwo w sprawie chojnowianina, który miał rozprowadzać narkotyki na terenie gminy. Zatrzymali go przy ul. Kilińskiego, gdy jechał swoim samochodem. Spotkanie z mundurowymi zakończyło się przeszukaniem auta. To z kolei doprowadziło do znalezienia kilkunastu porcji zawiniątek z marihuaną i metamfetaminą. Mężczyzna wzbudził także ich podejrzenia swoim nieracjonalnym zachowaniem. Jak się okazało, był pod wpływem marihuany.

– Dynamika czynności prowadzonych przez chojnowskich funkcjonariuszy, którzy natychmiast po zatrzymaniu mężczyzny, dokonali przeszukania należących do niego pomieszczeń, przyniosła wymierne efekty w postaci zlikwidowania kolejnego punktu sprzedaży narkotyków – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z legnickiej policji. – W miejscu zamieszkania 27-latka policjanci w szklanym słoiku zabezpieczyli podziałkowaną marihuanę i metamfetaminę oraz wagę elektroniczną. Łącznie zabezpieczono 100 porcji handlowych narkotyków. Zatrzymany mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu – dodaje rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

Jak ustalili policjanci, 27-latek od dłuższego czasu trudnił się handlem narkotykami. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości nielegalnych używek oraz ich rozprowadzania.

– Na wniosek policjantów komisariatu w Chojnowie prokuratur zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Podejrzany odpowie za swoje czyny przed sądem, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje mł. asp. Ekiert.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..