Opublikowany: śr, Wrz 12th, 2018

„Damy Radę” już na swoim (FOTO, WIDEO)

Od trzech lat jaworskie Stowarzyszenie Damy Radę z powodzeniem niesie pomoc potrzebującym – chorym, pokrzywdzonym i ofiarom wypadków. Teraz wolontariusze będą mieli łatwiej, bowiem dostali od miasta lokal z przeznaczeniem na siedzibę.

O pomieszczenia na biuro członkowie Damy Radę zabiegali właściwie od samego początku. Swoje spotkania zaczynali w jaworskim Zamku, korzystając z gościnności Stowarzyszenia Azyl. Teraz już są na swoim, z czego nie radości nie kryje prezes Alina Nolbrzak.

– Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze działania. To pomieszczenie jest nam potrzebne. Może ten lokal mielibyśmy wcześniej, gdybyśmy nie mieli dużych wymagań, np. nie mogliśmy mieć lokalu ze schodami – mówiła podczas uroczystego otwarcia pani prezes.

W przedsięwzięcie zaangażował się burmistrz miasta Emilian Bera, sekretarz Monika Żmijewska i kierownik Zarządu Lokali Komunalnych, Ewa Grajek. Z zaproszenia na otwarcie lokali skorzystali m.in. jaworscy radni, którzy przynieśli ze sobą w prezencie krzesła. Od tej pory jaworskie Damy Radę można znaleźć w lokalu przy ul. Zamkowej 2.

Materiał wideo TV Regionalna:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..