Opublikowany: pt, Paź 12th, 2018

Dachowanie pod Jaworem (FOTO)

Brak ostrożności przy wyprzedzaniu był prawdopodobną przyczyną dachowania osobowego peugeota w okolicy Grzegorzowa, na drodze wojewódzkiej relacji Jawor – Wądroże Wielkie.

Do zdarzenia doszło w samo południe. Kierujący peugeotem próbował wyprzedzić inny pojazd, jednak nie upewnił się, czy sam nie jest już wyprzedzany. Chcąc uniknąć zderzenia, wjechał do przydrożnego rowu i jego auto przewróciło się na dach.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a pechowy kierowca sam wydostał się z pojazdu. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe. Strażacy zabezpieczyli rozbite auto, ratownicy medyczni udzielili pierwszej pomocy. Swoją pracę wykonali też policjanci: – Po ustaleniu stanu trzeźwości i okoliczności funkcjonariusze ukarali sprawcę mandatem karnym w wysokości 220 zł – informuje Łukasz Kubiś, oficer prasowy jaworskiej Komendy Powiatowej Policji.

fot. Daniel Śmiłowski

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Edi pisze:

    O nasi tu byli. Nie ma katalizatora 🙂

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..