Opublikowany: sob, Mar 17th, 2018

Czas na derby!

O tym, kto będzie rządził na Dolnym Śląsku, powalczy Zagłębie Lubin z Chrobrym Głogów. Początek meczu w hali RCS-u dzisiaj o godzinie 13:00!

Głogowianie mają 12 punktów przewagi nad Miedziowymi, ale derby rządzą się swoimi prawami i na pewno nie jest łatwo wskazać faworyta tego spotkania. Lubinianie i głogowianie są ostatnio w bardzo dobrej formie i zbierają kolejne punkty. Zagłębie raczej na pewno do walki w dalszej części sezonu przystąpi z piątego miejsca w grupie granatowej, Chrobry wciąż walczy o trzecią pozycję.

Gospodarze to dysponują wielką siłą w ofensywie, najbardziej bramkostrzelny zawodnik, Arkadiusz Moryto,  pewnie kroczy po tytuł Króla Strzelców Superligi. Ostatnio w rozgrywkach PGNiG Pucharu Polski lubinianie rzucili 34 bramki w meczu z PGE Vive Kielce.

Goście będą chcieli zrewanżować się za porażkę w Lubinie w ramach Pucharu Polski, gospodarze za przegraną w lidze  w Głogowie, wówczas zwycięstwo uciekło w ostatnich sekundach.

Na parkiecie zapowiadają się wielkie emocje i walka na całego o każdą piłkę i każdy centymetr parkietu!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..