Opublikowany: wt, Mar 6th, 2018

Cuprum wciąż w walce o pierwszą szóstkę

Są w gazie, a przed nimi konfrontacja z nietuzinkowym rywalem, bo z Resovią Rzeszów. Siatkarze Cuprum Lubin mają za sobą wspaniałe zwycięstwo z Jastrzębskim Węglem. Przed nimi jeszcze wielka szansa na górną szóstkę.

Podopieczni Patricka Duflosa otrzymali solidny zastrzyk energii. Zwycięstwo nad brązowym medalistą mistrzostw Polski było bardzo budujące. Przed nimi krótka przerwa i już w najbliższą środę zmierzą się z kolejnym ciężkim rywalem, jakim jest Resovia Rzeszów.

 – Jesteśmy bardzo bliscy zakwalifikowania się do pierwszej szóstki – entuzjastycznie komentuje Patrick Duflos, szkoleniowiec Cuprum Lubin.

Resovia w 23. kolejce przegrała z AZS-em Olsztyn, a wcześniej z Treflem Gdańsk. 18 lutego zasmakowała po raz ostatni zwycięstwa, a więc jest pełna sportowej złości i liczy na to, że najbliższe spotkanie rozstrzygnie na swoją korzyść. Mecz odbędzie się o godzinie 18.00 w Hali Regionalnego Centrum Sportowo Widowiskowego „Podpromie”.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..