Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Copperfield poprowadził lekcję WF-u (FOTO)

Nie lada niespodzianka czekała dziś na uczniów klas sportowych. Lekcję WF-u poprowadził rozgrywający Zagłębia Lubin, Dawid Przysiek.

Z okazji, zbliżającego się Dnia Nauczyciela piłkarz ręczny Zagłębia postanowił wyręczyć wychowawców. W rolę nauczyciela wcielił się Dawid Przysiek, który na co dzień występuje w superligowej drużynie Zagłębia Lubin – Jest to młodzież, która gra i trenuje piłkę ręczna, dlatego na tym będziemy się skupiali. Zachęcamy przy okazji wszystkich do aktywnego spędzania czasu, a dzieci aby nie opuszczały zajęć z wychowania-fizycznego. Pamiętam, że za moich czasów wyczekiwało się tych lekcji – mówi „Copperfield”.

Po krótkiej rozgrzewce przyszedł czas na ćwiczenia typowo z piłki ręcznej. Uczniowie uważnie słuchali rad Dawida Przysieka, a także swojej nauczycielki Bożeny Karkut, która na co dzień jest trenerem żeńskiej drużyny Metraco Zagłębia Lubin – W szkole jest to zupełnie inna praca, bo tutaj tak naprawdę wszystkiego trzeba uczyć – nie tylko sportu, ale i kultury, patriotyzmu czy koleżeństwa – mówi Bożena Karkut.

Dzień Nauczyciela już w najbliższą sobotę. 14 października odbędą się także dwa mecze piłki ręcznej w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie – o godzinie 13:00 męska drużyna Zagłębia Lubin zagra ligowy mecz z Orlen Wisła Płock, o godzinie 18:30 w 2. rundzie Pucharu EHF piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin zmierzą się z węgierskim Debreczynem.

Bilety na: http://ticketik.pl/

O Autorze

-

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..