Opublikowany: pt, Lis 24th, 2017

Co prezydent dostał od złotoryjan? (FOTO)

Nie milkną echa wczorajszej wizyty Andrzeja Dudy w Złotoryi. Prezydent wyjechał z miasta nie tylko w dobrym nastroju, ale też z prezentami, które otrzymał od mieszkańców. 

Zanim doszło do głównego spotkania z mieszkańcami o godz. 17, prezydent wcześniej rozmawiał na pierwszym piętrze hali „Tęcza” z władzami województwa, lokalnymi samorządowcami, przedstawicielami duchowieństwa, przedsiębiorcami i społecznikami.

– Prezydent komplementował nasze miasto, chwalił aktywność jego mieszkańców i inicjatywy „łączenia pokoleń” w różnych działaniach lokalnych. Był też czas na wymianę podarunków – informuje burmistrz Robert Pawłowski, który był gospodarzem tego spotkania.

Od przedstawicieli władz miejskich Andrzej Duda otrzymał złoty samorodek w etui, profesjonalną miskę do płukana złota oraz album z fotografiami Krainy Wygasłych Wulkanów. Wręczono mu również zaproszenie na rekreacyjne poszukiwanie złota. Prezydent odwdzięczył się pastelowym obrazem Pałacu Prezydenckiego. Taki sam upominek przekazał prezesowi Vitbisu Januszowi Prusowi, w podziękowaniu za ozdoby choinkowe, które już od lat dekorują prezydenckie drzewo bożonarodzeniowe.

Kameralne spotkanie z głową państwa zakończyło się wspólną fotografią i wpisem prezydenta do księgi pamiątkowej. Więcej o wizycie prezydenta w Złotoryi pisaliśmy tutaj..

Fot. UM Złotoryja, Łukasz Rycąbel

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..