Opublikowany: wt, Paź 23rd, 2018

Citroen uderzył w drzewo (FOTO, WIDEO)

Nieuwaga, zmęczenie czy rozkojarzenie na drodze może być przyczyną kolizji. Przekonał się o tym właściciel citroëna, który z nieznanych sobie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna miał wiele szczęścia.

Do kolizji doszło na łuku drogi wojewódzkiej 374 Jawor – Strzegom. Świadkowie twierdzą, że auto „po prostu” zjechało wprost do rowu i uderzyło w drzewo. Kierowca nie pamięta momentu, w którym stracił panowanie nad pojazdem.

– Sprawca kolizji jest trzeźwy – usłyszeliśmy na miejscu od policji. Prawdopodobną przyczyną mogło być zaśnięcie za kierownicą. Dzisiejsza pogoda sprzyja złemu samopoczuciu i gorszej koncentracji.

Ze względu na to, że do kolizji doszło na granicy powiatu jaworskiego i świdnickiego, na miejscu były jednostki JRG z Jawora i ze Świebodzic. Swoją pomocą służyły też zastępy z OSP Mściwojów, Strzegom i Rogoźnica.

fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy: TV Regionalna.pl:

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..