Opublikowany: śr, Sty 16th, 2019

Chocianowianie powalczą o awans?

Przed Madness Chocianów bardzo ważny weekend w rozgrywkach II Ligi Futsalu. Podopieczni Grzegorza Nowaka i Wojciecha Grzyba rozegrają dwa mecze z AZS-em Uniwersytet Wrocławski. W przypadku wygranej przed futsalowcami otworzy się szansa walki o awans do I ligi. 

W sztabie chocianowskiej drużyny nikt nie zamierza popadać w euforię, bo choć wyniki dwóch ostatnich spotkań mogą napawać optymizmem to przed Madness jeszcze pięć meczów ligowych. Z tygodnia na tydzień robi progres, jednak czy to starczy na wygranie II ligi dopiero się przekonamy.

Chocianowian czekają teraz dwa bardzo ważne spotkania z akademikami z AZS-u Uniwersytet Wrocławski. W sobotę czeka ich wyjazdowe spotkanie w stolicy Dolnego Śląska, zaś w niedzielę po raz drugi zagrają w Chocianowie. Jeśli futsalowcom udałoby się zdobyć sześć punktów to zostaną liderem tabeli i to oni będą rozdawać karty.

Sobotni mecz we Wrocławiu rozpocznie się o godzinie 13:30, zaś niedzielny w Chocianowie o godzinie 16.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..