Opublikowany: pt, Lip 12th, 2019

Choć powinien siedzieć w więzieniu, nadal kradł (WIDEO)

Mimo że powinien siedzieć w więzieniu i był poszukiwany przez sąd oraz policję, wciąż kradł. 24-latek w końcu został zatrzymany i trafił do celi, ale teraz czeka go kolejny proces za przestępstwa, których dokonał.

24-letni mężczyzna został skazany na rok i dwa miesiące więzienia, jednak ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci zatrzymali go ostatnio w jednym z mieszkań na terenie Lubina.

– Jak się okazało, podejrzany ukrywając się przed wymiarem sprawiedliwości, nadal zajmował się przestępczym procederem. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży telefonu komórkowego, sprzętu elektronicznego i roweru – mówi aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Policjanci odzyskali skradziony sprzęt, znajdował się on w jednym z lubińskich lombardów.

24-latek trafił już do Zakładu Karnego we Wrocławiu, gdzie odsiedzi wyrok. Dodatkowo czeka go proces za kolejne przestępstwa.

– Za czyny, których dopuścił się w warunkach recydywy, może mu grozić do ośmiu lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant sztabowy Serafin.

Materiał TV Regionalna:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..