Opublikowany: pt, Mar 22nd, 2019

Chcą zatrzymać opolan

Przedostatni domowy mecz rundy zasadniczej rozegrają w niedzielę piłkarze ręczni Zagłębia Lubin. O godzinie 13:00 w hali RCS w Lubinie Miedziowi podejmować będą Gwardię Opole.

Miedziowi ostatnią przegraną w Kwidzynie zamknęli sobie drzwi do gry w fazie play-off. Do ósmego miejsca Zagłębie ma siedem punktów straty, a w perspektywie mecze z czołówką: Gwardią Opole, Górnikiem Zabrze i Orlen Wisłą Płock.

Teoretycznie najłatwiejsze zadanie podopiecznych Bartłomieja Jaszki czeka w najbliższą niedzielę. Ale tylko teoretycznie, jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki gwardzistów. Zespół z Opola zanotował cztery wygrane z rzędu i jest blisko wyprzedzenia czwartych w tabeli Azotów Puławy, co może mieć duże znaczenie w fazie play-off.

Lubinianie zrobią wszystko, aby pokrzyżować plany swoim rywalom, jednak czeka ich niezwykle trudne zadanie. Gwardia to przeciwnik, który Zagłębiu ostatnio „nie leży”. Opolanie wygrali ostanie pięć spotkań z rzędu, jednak w Lubinie zwyciężali minimalnie – 34:33 i 28:26.

Bilety: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1457

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..