Opublikowany: pt, Lis 30th, 2018

CCC partnerem UNICEF

Polkowicka firma została pierwszym w Polsce globalnym partnerem UNICEF. CCC przez trzy lata będzie finansowo wspierało organizację niosącą pomoc dzieciom na całym świecie.

O tym, że CCC wspiera UNICEF, już niedługo dowiedzą się wszyscy klienci sieci, ponieważ informacja o tym będzie umieszczona we wszystkich jej salonach obuwniczych, które znajdują się już w 21 krajach. Ponieważ spółka jest tytularnym sponsorem drużyny kolarskiej CCC Sprandi Polkowice, logo organizacji znajdzie się też na koszulkach zawodników.

Umowę o współpracy podpisali w genewskiej siedzibie UNICEF prezes CCC Dariusz Miłek, Gary Stahl, dyrektor ds. fundraisingu indywidualnego i partnerstw UNICEF oraz Marek Krupiński, dyrektor generalny UNICEF Polska.

– Współpraca z CCC jest jedyną w swoim rodzaju, ponieważ łączy w sobie partnerstwo sportowe i biznesowe. To historyczny moment dla naszej organizacji – po raz pierwszy firma z Polski została globalnym partnerem UNICEF – mówi Marek Krupiński.

CCC będzie finansowało programy mające na celu ratowanie zdrowia i życia dzieci na całym świecie. Jako sponsora spółkę szczególnie interesuje edukacja przez sport i wspieranie rozwoju dziewcząt.

– Globalne partnerstwo z UNICEF jest dla nas niezmiernie ważne, ponieważ w ten sposób możemy realizować założenia naszej strategii zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przystąpić do grupy grona liderów biznesu, którzy są partnerami UNICEF – dodaje Dariusz Miłek.

źródło: materiały prasowe

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..