Opublikowany: nie, Mar 11th, 2018

Busem wjechał w barierkę i ogrodzenie. Był pijany!

Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierkę energochłonną, a potem w ogrodzenie jednej z posesji w Oborze. Okazało się, że 29-latek w ogóle nie powinien siadać za kierownicą, bo jest pijany.

Lubińscy policjanci informację o wypadku otrzymali wczoraj po godzinie 21.

– Dyżurny na miejsce skierował funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali kierującego. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu w organizmie – informuje aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej policji.

29-letni mieszkaniec gminy Rudna jechał w kierunku Lubina, ale w Oborze na łuku drogi stracił panowanie nad volkswagenem busem, którym kierował, i uderzył w barierkę energochłonną, a następnie wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji.

– Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Na jak długo straci prawo jazdy, zdecyduje sąd – dodaje aspirant sztabowy Pociecha.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..