Opublikowany: śr, Maj 23rd, 2018

Bus spłonął, poparzona kobieta w szpitalu (FOTO)

Fot. Czytelnik/Dawid Żabski

Bus zaparkowany przy ulicy Wyszyńskiego w Lubinie, w którym od jakiegoś czasu mieszkali bezdomni, stanął w płomieniach. Kobieta z poparzeniami drugiego i trzeciego stopnia trafiła do szpitala.

Lubińska policja informację o palącym się samochodzie otrzymała około godziny 21.15. Płonął stojący od dawna na parkingu przy ulicy Wyszyńskiego czerwony bus marki Lublin. Auto prawdopodobnie było niesprawne, mieszkali w nim bezdomni.

– Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej doszło do zaprószenia ognia przez osoby tam przebywające, bezdomne – mówi starszy aspirant Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

45-letnia kobieta z poparzeniami drugiego i trzeciego stopnia została przewieziona do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Oprócz niej w aucie mieszkał jeszcze 48-letni mężczyzna.

– Jemu nic się nie stało – dodaje rzeczniczka lubińskiej policji.

Policjanci będą szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego pożaru.

Fot. Czytelnicy: Dawid Żabski i Jarosław Patalon

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..