Bez prawa jazdy i z narkotykami (FOTO)

Podczas rutynowej kontroli, głogowscy policjanci zatrzymali 37-letniego głogowianina. Okazało się, że mężczyzna miał cofnięte prawo jazdy za przekroczone punkty. To jednak nie koniec jego przewinień.

Patrol prewencji zatrzymał do rutynowej kontroli 37-letniego kierowcę volkswagena polo. Okazało się, że mężczyzna prowadził samochód bez prawa jazdy, które stracił po przekroczeniu maksymalnej liczby punktów karnych. To jednak był początek jego kłopotów:

– Policjanci w trakcie kontroli znaleźli w samochodzie również narkotyki. Mężczyzna zachowywał się nerwowo i próbował ukryć marihuanę – relacjonuje Bogdan Kaleta.

37-latek odpowie za to, że zlekceważył zakaz i nie stosował się do decyzji administracyjnej starosty, o cofnięciu uprawnień do kierowania. Grozi za to kara do dwóch lat więzienia. Taka sama kara grozi za posiadanie narkotyków.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..