Opublikowany: wt, Sty 8th, 2019

Bartłomiej Oruba blisko Sparty Rudna!

To może być największy hit transferowy tej zimy w niższych ligach. Wiele wskazuje na to, że do czwartoligowej Sparty Rudna dołączy były zawodnik Chrobrego Głogów, a w ostatnim czasie UKS-u Huty Przemków – Bartłomiej Oruba.

Kibicom regionalnej piłki Bartłomieja Oruby przedstawiać nie trzeba. Przemkowianin na swoim koncie ma debiut w I lidze w barwach Chrobrego, jednak w kolejnych sezonach wrócił do swojego macierzystego klubu, czyli UKS-u Huta Przemków. Z resztą zespołu wywalczył awans do klasy okręgowej, wielokrotnie na boisku przewyższając swoich przeciwników o kilka klas. Podobnie jest z resztą również w klasie okręgowej, gdzie wielokrotnie w pojedynkę potrafił przechylić szalę zwycięstwa.

Teraz przed Orubą najprawdopodobniej gra w IV lidze, w barwach dziesiątej w tabeli Sparty Rudna. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy to właśnie on będzie miał być zawodnikiem, który pomoże w walce o utrzymanie w lidze. Potwierdza to również sam zawodnik. – Na 80 procent będę zawodnikiem Sparty Rudna, choć zostało jeszcze kilka kwestii do dogadania. – mówi Bartłomiej Oruba, zawodnik UKS Huta Przemków.

Wiele osób wieściło rozpad drużyny w momencie, gdy odejdzie z niej starszy z braci Oruba. Jak udało nam się dowiedzieć, pomimo wyciągnięcia największej siły drużyny zespół z Przemkowa wciąż będzie występował w lidze.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..