Opublikowany: sob, Lut 10th, 2018

Auto zderzyło się z murem. Dwie osoby w szpitalu (FOTO)

Do groźnego wypadku samochodowego doszło późnym wieczorem przy ul. Grunwaldzkiej w Złotoryi. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Na ratunek natychmiast wysłano zastępy straży z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz ochotników z Prusic i Złotoryi. Na miejscu zdarzenia ratownicy zastali rozbite osobowe volvo. Jego kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i z dużą prędkością uderzyło w przydrożny murek, a następnie przewróciło się na bok. Silne uderzenie spowodowało, że przez okno samochodu wypadły, po czym zostały przygniecione przez pojazd dwie podróżujące nim osoby.

Jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych okoliczni mieszkańcy postawili auto na kola i wyciągnęli spod niego poszkodowanych, udzielając im pierwszej pomocy medycznej.

Chwilę później rannych przejęli strażacy, którzy kontynuowali pierwszą pomoc oraz usunęli z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne.  Na czas działań ratunkowych droga była nieprzejezdna.

Osoby poszkodowane w ciężkim stanie zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala złotoryjska policja.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..