Aukcje WOŚP czas start! (WIDEO)

Wrocławska bryczka, obraz malowany… czołgiem, przejazd w kabinie maszynisty pociągu i wiele innych atrakcji, podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku wylicytować będzie można na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Legnickie Centrum Kultury i Koleje Dolnośląskie już dziś zachęcają do wzięcia w nich udziału. 

Już wiadomo, że i tym razem fanty przekazane przez licznych darczyńców na charytatywne aukcje mogą zaskoczyć, bo największą atrakcją tegorocznych licytacji ma być… bryczka. Przekazał ją dla WOŚP Michał Biały, właściciel rolniczego portalu ogłoszeniowego TopTraktor.pl. Ten sam, który rok temu podarował orkiestrze zabytkowy ciągnik Ursus.

Jak co roku, także i tym razem również Koleje Dolnośląskie włączają się do grającej już na całym świecie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miłośnicy kolei mają niepowtarzalną okazję, by wylicytować chociażby…

– Prawo do nadania nazwy połączeniu kolejowemu. Czy firma, czy osoba prywatna będzie mogła wylicytować takie imię, które będzie wyświetlone na dworcach w rozkładach jazdy i będzie zapowiadane przez megafon – zachęca Katarzyna Odrowska, specjalistka ds. CSR Kolei Dolnośląskich.

Podczas finału wszyscy wolontariusze Orkiestry pociągami Kolei Dolnośląskich będą mogli jeździć za darmo. Tego dnia biletem za przejazd będzie orkiestrowy identyfikator.

więcej w materiale wideo

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..