Arka postawiła się Chrobremu

Piłkarze ręczni Chrobrego Głogów musieli sporo się napocić, aby wywieźć z terenu ostatniej drużyny PGNiG Superligi zwycięstwo. Ostatecznie podopieczni Jarosława Cieślikowskiego pokonali Arkę Gdynia 25:21, remisując do przerwy 11:11.

W Gdyni na parkiecie brylowali bramkarze obu drużyn i to dzięki nim kibice oglądali zacięte widowisko. Do przerwy był remis po 11, co zapowiadało emocje w drugiej części spotkania. Na początku drugiej połowy głogowianie odskoczyli na dwie bramki, co wystarczyło, aby kontrolować spotkanie już do samego końca.

Arka Gdynia – Chrobry Głogów 21:25 (11:11)

Arka: Pieńczewski, Zimakowski – Mollino 5, Janikowski 4, Rychlewski 4, Ćwikliński 4, Jamioł 3, Kamyszek 1 oraz Czaja, Jasowicz, Lisiewicz, Przysiek, Souza.

Chrobry: Stachera, Kapela – Babicz 5, Sadowski 4, Bartczak 3, Biegaj 3, Klinger 3, Wawrzyniak 2, Krzysztofik 1, Kubała 1, Makowiejew 1, Rydz 1, Tylutki 1 oraz Orpik, Warmijak.