Opublikowany: pon, Sie 20th, 2018

Apis ustrzelił Orkana (FOTO)

Orkan Szczedrzykowice przegrał na własnym boisku z Apisem Jędrzychowice 1:3 w meczu drugiej kolejki grupy zachodniej IV ligi. Honorowego gola dla podopiecznych Jarosława Gambala zdobył Adrian Wójcik.

Spotkanie rozgrywane w Prochowicach rozpoczęło się dobrze dla Orkana, ponieważ w 27. minucie zespół z Gminy Prochowice wyszedł na prowadzenie po trafieniu Wójcika. Jeszcze przed przerwą gościom udało się wyrównać a kapitalnym uderzeniem popisał się Maciej Liszka i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej części meczu strzelał już tylko Apis a dokładniej dwukrotnie Mateusz Baszak, który zapewnił zespołowi z Jędrzychowic trzy punkty.

Orkan Szczedrzykowice – Apis Jędrzychowice 1:3
Bramki: Adrian Wójcik (27 min) – Maciej Liszka (43 min), Mateusz Baszak (76 i 84 min)

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>