Apis nowym liderem! Zobacz skróty IV ligi

Apis Jędrzychowice po wygranej nad AKS-em Strzegom został nowym liderem grupy zachodniej Sport-Track IV ligi. Na najniższym stopniu podium znajduje się Orkan Szczedrzykowice, który w niedzielę zremisował z Odrą-Total Ścinawa. Emocji nie zabrakło również w innych spotkaniach. 

Pozostali przedstawiciele naszego regionu nie zachwycili. Jako jedyni zwycięstwo zaliczyli zawodnicy Stali Chocianów, którzy pokonali na własnym boisku Górnik Boguszów-Gorce aż 5:1. Poza nimi punkt zdobyła również Sparta Grębocice. Cała reszta niestety przegrała swoje spotkania. Orla Wąsosz przegrała z Olimpią Kowary, rezerwy Chrobrego Głogów z Nysą Zgorzelec a Górnik Złotoryja z Sudetami Giebułtów.

Jeśli chcecie wiedzieć, co ciekawego działo się w ósmej kolejce Sport-Track IV ligi to zapraszamy do obejrzenia magazynu skrótów przygotowanego przez TVRegionalna.pl, który można zobaczyć poniżej:

 

O Autorze

-

Wyświetlonych 3 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Palast napisał(a):

    Z tym skrótem IV ligi to był rewelacyjny pomysł.

  2. kibicek napisał(a):

    Ludzie… czy Wy wyobrażacie sobie by ktoś w legnickim burdelu potrafił coś takiego ogarnąć? Oby to już była ostatnia ich kadencja, bo ten okręg powinien być wzorem w całej Polsce – KGHM, wspolpraca z mediami a tu nic

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..