Opublikowany: wt, Sty 9th, 2018

Akademia zaprasza na spotkanie

Akademia Piłkarska KGHM Zagłębia zaprasza wszystkich kibiców na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 17:00. Do dyspozycji fanów będą zarówno władze akademii jak i trenerzy najstarszych grup młodzieżowych.

Otwarte spotkanie z kibicami to kolejna inicjatywa Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia na początku 2018 roku. Tym razem kibice będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy jak wygląda wyremontowany budynek, a także wymienić się spostrzeżeniami na temat funkcjonowania lubińskiej akademii.

– To będzie pierwsze spotkanie otwarte z kibicami, którzy są zainteresowani zarówno tym, co się dzieje w akademii jak i w klubie. Chcemy porozmawiać przy kawie o problemach i planach związanych z akademią. Zapraszamy serdecznie w nasze progi, bo będziemy chcieli także pokazać kibicom, którzy jeszcze nie widzieli jak to wszystko funkcjonuje. – mówi Krzysztof Paluszek, dyrektor Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia.

Na spotkaniu obecni będą nie tylko włodarze akademii, ale także trenerzy grup młodzieżowych, które na co dzień rywalizują na szczeblu centralnym. Będzie to więc bardzo dobra okazja do porozmawiania o wynikach drużyn, o których na co dzień mówi się zdecydowanie mniej.

– Godzina jest tak dostosowana, by nie kolidowało to z treningami najstarszych grup, które trenują dwa razy dziennie. Postaramy się by wszyscy trenerzy tych najistotniejszych drużyn, czyli tych które występując w Centralnych Ligach Juniorów a także III ligi byli obecni na tym spotkaniu. – deklaruje dyrektor Paluszek.

Czwartkowe spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17:00 w budynku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..