Opublikowany: pon, Sty 8th, 2018

Adam Zenka gościem telewizyjnego programu!

Tradycyjnie jak co wtorek w TVRegionalna.pl o godzinie 18:30 rozpocznie się kolejny odcinek programu „Piłkarskie Niższe Ligi”. Tym razem gościem Radosława Salamona i Adama Michalika będzie trener Tęczy Kwietno, czyli lidera grupy IV legnickiej B-klasy. 

– W Kwietnie jest bardzo ambitny zarząd, bo pani prezes Mariola Kądziela wraz z pozostałymi członkami zarządu naprawdę chcą coś zrobić. W rozmowach z panią prezes o potencjalnym awansie to usłyszałem, że mam się niczym nie martwić, bo wszystko będzie tak jak ma być. – mówi Adam Zenka, trener Tęczy Kwietno.

Lider grupy IV legnickiej B-klasy po rundzie jesiennej jak dotąd poniósł tylko jedną porażkę. Podopieczni Adama Zenki mają jednak tylko punkt przewagi nad Cichą Wodą Tyniec Legnicki i Ikarem Miłogostowice. Sam szkoleniowiec jest pełen wiary w swój zespół.

– Kadrowo wyglądamy bardzo dobrze i jeżeli chłopaków ominą kontuzje to powinno być dobrze, bo już ta runda pokazała, że nawet pomimo braku dwóch, trzech a nawet czterech zawodników to jechaliśmy z wyrównanym piętnastoosobowym składem. – dodaje Zenka.

Całą rozmowę z trenerem Tęczy Kwietno zobaczyć będzie można we wtorek o godzinie 18:30 w TVRegionalna.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..