Opublikowany: pt, Lis 2nd, 2018

Action z marketem w Polkowicach

Międzynarodowy dyskont Action otworzył dzisiaj swój kolejny sklep w Polsce – tym razem w Polkowicach. To już szesnasty market tej sieci otwarty w ciągu ponad roku od jej debiutu na polskim rynku.

W sklepach Action oferowane są towary przemysłowe: od artykułów gospodarstwa domowego począwszy, poprzez dekoracje i zabawki, po produkty do majsterkowania, ogrodu czy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolejny, 16. sklep Action otwarty zostanie przy ul. Kopalnianej 4A w Polkowicach – tym samym, Action kontynuuje swój rozwój w południowej Polsce.

Decydując się na Polkowice wybraliśmy lokalizację, zapewniającą wygodne zakupy i łatwy dostęp dla naszych klientów – tłumaczy Monique Groeneveld, General Manager sieci w Polsce.

Sklep Action w Polkowicach ma 1000 m2 powierzchni, a dla jego klientów dostępne są miejsca parkingowe. Zatrudnienie znajdzie tu około 15 osób. W całej Polsce marka zaoferowała do tej pory pracę pracę 250 osobom.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..