55-letnia grzybiarka wpadła pod samochód

Do groźnego potrącenia 55-letniej kobiety doszło dziś rano na drodze ekspresowej „S3” z Lubina do Legnicy. Poszkodowana z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

Do potrącenia doszło o godz. 6.35 na wysokości zjazdu na Kochlice. 55-letnia mieszkanka Legnicy wraz ze swoim 61-letnim bratem byli na grzybobraniu w okolicznych lasach. – Kobieta wtargnęła na jezdnię w niedozwolonym miejscu i wpadła bezpośrednio pod koła nadjeżdżającej toyoty. Kierowca samochodu nie miał nawet czasu na podjęcie jakiejkolwiek reakcji, tym bardziej że piesza nie miała przy sobie żadnych elementów odblaskowych – informuje mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Pojazd prowadził 63-letni mieszkaniec gminy Lubin, który był trzeźwy. U potrąconej kobiety badanie alkomatem wykazało natomiast 0,2 promila alkoholu. 55-latka z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..