Opublikowany: pon, Paź 23rd, 2017

Rzucił butelką w policjanta!

Fot. zdjęcie ilustracyjne

Jeden lubińskich funkcjonariuszy ucierpiał podczas weekendowej interwencji. Mundurowy został uderzony w głowę szklaną butelką po alkoholu.

Sytuacja miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Lubinie. Około godziny 2.20 mundurowi patrolowali okolice ulicy Mickiewicza, gdy nagle zauważyli dwóch mężczyzn, którzy próbowali… jechać na śmietniku. – Patrol zatrzymał się, a jeden z funkcjonariuszy wyszedł z radiowozu, by zwrócić mężczyznom uwagę. Wtedy jeden z nich rzucił w policjanta szklaną butelką, trafiając go w twarz – potwierdza aspirant sztabowy Jan Pociecha, oficer prasowy lubińskiej komendy.

Drugi z funkcjonariuszy od razu udzielił pomocy rannemu koledze. Policjant trafił do szpitala, na szczęście po opatrzeniu okazało się, że nie stało mu się nic poważnego.

– Prowadzimy teraz czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców ataku na funkcjonariusza na służbie – dodaje asp. sztab. Pociecha.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..